До вашої уваги !
Особливості використання ПАРЦЕМ. ПАРЦЕМ в цеглі.
повідомлення №6

Відомо, що основу цегли на сьогодні складає цемент, вапно і глина. Особливою властивістю цегли є її міцність. Тому використання в даному випадку пластифікатора ПАРЦЕМ дає універсально виняткову допомогу не тільки диспергуванню цементу чи вапна, але й високій пластичності, тобто диспергуванню глини. Завдяки такому поєднанню набирають ваги надзвичайно важливі критерії якості цегли: пластичність і міцність.Сьогодні вже є очевидним і підтвердженим використання полікарбоксилатного пластифікатора ПАРЦЕМ не тільки для цементу і вапна , а й для глини . Зарахунок цих трьох компонентів піднімається пластичність вихідного розчину і міцність приготовленої , наприклад,силікатної чи керамічної цегли, чи з відомих інших.                                                                                                                                                                 Міцність цегли має стандартну відповідність не тільки в інтервалі  М50 - М300 , а й  в деяких випадках більше. Міцність на 60% залежить від рецептури вихідного розчину приготування цегли.

В цьому місці нам потрібно звернути особливу увагу на наявність  вапна для силікатної цегли, чи, наприклад, глини для керамічної цегли. Присутність кальцевмісних у вапні та алюмовмісних і інших в глині приводить до активної дії полікарбоксилатного пластифікатора ПАРЦЕМ на їх диспергування та підвищення пластичності розчину і , як наслідок, підвищення міцності цегли вцілому, подібно як до присутності ПАРЦЕМу і цементу в бетонному розчині. 

              Все вище приведене є реально підтвердженим на практичних випробовуваннях.

Тому сьогодні ми впевнено можемо говорити, що присутність ПАРЦЕМу  в вихідному розчині виготовлення цегли може значимо підняти роль полікарбоксилатного пластифікатора у формуванні міцності цегли.

При цьому важливим залишаються умови приготування розчину з ПАРЦЕМом,а саме : порядок додавання компонентів та помірне перемішування розчину в час процесу диспергування пластифікатором.   ПАМ'ЯТАЙМО ! Спочатку потрібно провести диспергування присутніх чи то вапна, чи глини чи цементу, а тоді здійснювати інші технологічні процеси.                                                             

Доза використання ПАРЦЕМу рекомендується в інтервалі 5 мл - 9 мл на 1 кг цементу і є основою для відкоректування, наприклад, присутності глини (керамічна цегла) чи вапна (селікатна цегла)

                                        Ми будем раді, якщо ця інформація буде для Вас цікавою і викличе інтерес для спілкування і співпраці.                                                                                          Наші контактні дані та форма зворотнього зв'язку представлені нижче на слідуючій сторінці сайт-візитки.

                                                             Пишіть і звоніть нам про все, що Вас цікавить.

 

                                                                    Далі  в ПОВІДОМЛЕННІ №7   продовження:                                                                                                                                                     'Все про пластифікатор ПАРЦЕМ і його участь в комплексних добавках'

                                                                      До Вашої уваги сайт: http://www.parcem.com

 Хочете знати  більше про ПАРЦЕМ та його  конкретне використання  (деталі про використання ПАРЦЕМ в цеглі вже сьогодні або про види добавок, які з них і де можна використовувати, який ефект і результат їх дії,  дози використання, ціна та при різних умовах реалізації)- напишіть нам у формі пересилки на  сторінці "Контакти" в нашій сайт-візитці та вкажіть там свій e-mail, і ми обов'язково з Вами зв'яжимось.    

             Для збільшення екрану натисніть клавішу F11.